back to urticaria day
Language

Dzień dla Pokrzywki…

…czegoś takiego jeszcze nie było. 1. października odbędzie się pierwszy Dzień Pokrzywki, urticariaday2014. Poprzez urticariaday2014 chcemy wzbudzić zainteresowanie pacjentów cierpiących na pokrzywkę, mediów, lekarzy i polityków. Naszym celem jest skierowanie uwagi na problem pokrzywki, by szersze grono lekarzy było lepiej poinformowanych o tej chorobie, a tym samym pacjenci byli lepiej diagnozowani i leczeni. Chcemy również, by wszyscy pacjenci z pokrzywką wiedzieli, że nie są sami.

Kim jesteśmy „my“ ? „My” – to wszyscy! Pacjenci, lekarze, organizacje, Ty, Pani/Pan i ja. Każdy jest zaproszony do uczestnictwa w urticariaday2014. Co się tyczy tej strony internetowej: przekażcie ją dalej, twittujcie i lajkujcie, pomóżcie rozpowszechnić urticariaday2014 wśród przyjaciół, rodziny i wśród innych chorych. Postujcie swoje zdjęcie i nadajcie urticariaday2014 twarz.

Rozkręćcie to jeszcze bardziej! Zorganizujcie swoją własną imprezę, swoje przedsięwzięcie! Zaproście innych pacjentów z pokrzywką na imprezę garażową! Czy będzie inna, lepsza okazja by założyć miejscową grupę samopomocy? Zainteresujcie lekarzy w swoim szpitalu wydarzeniem urticariaday 2014; może przeprowadzą szkolenie dla kolegów w swoim rejonie. Wszystkie Wasze przedsięwzięcia możecie postować na naszej stronie, by Wasz osobisty urticariaday2014 odniósł jak największy sukces.

urticariaday2014 został zainicjowany przez unev, urticaria network  e.V., http://daab e.V. i wiele organizacji na całym świecie, które działają na rzecz pacjentów z alergiami i pokrzywką.